Indra
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Indra

Acesta este un forum despre India, seriale indiene si nu numai. Ca sa aveti acces la toate sectiunile va rugam sa va inregistrati!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Indra Forum cauta staff! Pentru mai multe detalii acceseaza sectiunea Forum General->Problemele forumului

 

 Nivelul VII.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bibiik_x
New Member
New Member
Bibiik_x


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 24
Localizare : Away.

Nivelul VII. Empty
MesajSubiect: Nivelul VII.   Nivelul VII. Icon_minitimeDum Mar 10, 2013 10:53 am

Pentru a putea trece si de aceasta etapa, va trebui sa indepliniti urmatoarele cerinte:

I.Raspunde-ti la intrebari:
1. Ce v-a atras cel mai mult la acest forum?
2. Ce parere aveti despre acesta?

II. Puneti in practica.
1. Postati minim 20 mesaje la Sectiunea ''Distractie-Sondaje''.
2. Alcatuiti un mic text de 2-3 randuri, in care sa va exprimati opinia despre Obiceiurile Indiene.
Sus In jos
roxiroxgirl
Admin
Admin
roxiroxgirl


Mesaje : 62883
Data de inscriere : 30/01/2011

Nivelul VII. Empty
MesajSubiect: Re: Nivelul VII.   Nivelul VII. Icon_minitimeSam Mar 16, 2013 10:52 am

I. 1. Ce v-a atras cel mai mult la acest forum?
tot
2. Ce parere aveti despre acesta?
este un forum minunat, cu foarte multe sectiuni si cu multa distractie
II.1. Postati minim 20 mesaje la Sectiunea ''Distractie-Sondaje''.
nu am ce sa mai postez la Sondaje, pt ca mesaje de-ale mele apar prin toate sondajele
2. Alcatuiti un mic text de 2-3 randuri, in care sa va exprimati opinia despre Obiceiurile Indiene.
despre obiceiurile indiene? hm..... pot sa zic ca sunt niste obiceiuri pe care indienii le respecta...unele obiceiuri de-ale lor imi plac unele nu( mai ales religia lor o detest)....tot ce imi place sunt sariurile si bijuteriile
Sus In jos
http://indra.forumz.ro/
Bibiik_x
New Member
New Member
Bibiik_x


Mesaje : 1604
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 24
Localizare : Away.

Nivelul VII. Empty
MesajSubiect: Re: Nivelul VII.   Nivelul VII. Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 5:27 pm

Roxiroxgirl, ai acumulat toate cele 20 de puncte. Vei merge in runda urmatoare. App. ai putea sa-i anunti si pe ceilalti participanti, daca nu voi fi nevoita sa-l inchid, cu acordul tau bineinteles.
Sus In jos
roxiroxgirl
Admin
Admin
roxiroxgirl


Mesaje : 62883
Data de inscriere : 30/01/2011

Nivelul VII. Empty
MesajSubiect: Re: Nivelul VII.   Nivelul VII. Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 9:34 am

nu stiu pe cine as mai putea sa informez din moment ce vechii membri care participau la acest joc nu mai intra pe forum si nici nu mai sunt interesati. cred ca o sa-l inchidem
Sus In jos
http://indra.forumz.ro/
Continut sponsorizat





Nivelul VII. Empty
MesajSubiect: Re: Nivelul VII.   Nivelul VII. Icon_minitime

Sus In jos
 
Nivelul VII.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nivelul III
» Nivelul IV
» Nivelul V
» Nivelul VI.
» Nivelul I - palatul indian

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Indra  :: Nivelurile jocului-
Mergi direct la:  
https://i.servimg.com/u/f57/16/34/41/42/110.jpg