Indra
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Indra

Acesta este un forum despre India, seriale indiene si nu numai. Ca sa aveti acces la toate sectiunile va rugam sa va inregistrati!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Indra Forum cauta staff! Pentru mai multe detalii acceseaza sectiunea Forum General->Problemele forumului

 

 Intr-o lume nouă!

In jos 
AutorMesaj
A`Deiia:♥
Senior Member
Senior Member
A`Deiia:♥


Mesaje : 3996
Data de inscriere : 25/10/2011
Localizare : Departe:

Intr-o lume nouă! Empty
MesajSubiect: Intr-o lume nouă!   Intr-o lume nouă! Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 5:50 pm

Ca să fiu mai precisă, şi ca să nu mai lungim atâta vorbăria, am să trec direct la subiect.Bun deci am să încep cu începutul:''Prezentarea'':
Numele: Eloise Glasgow;
Vârsta: 16 aniişori;
Naţionalitate: American;
Cetăţenie: Americană;
Oraş natal: San Jose, California(S.U.A)
Sex: Feminin;
Bun deci cam atât pentru început,acum să vorbim despre preferinţe:

''Eloise este genul de fată,care nu se lasă uşor cucerită, mai pe scurt, nu cade în plasă, este interestă de perosoane de aceeaşi vârstă care împart aceleaşi pasiuni cum ar fi:Cititul,Studiatul,Distractia(în anumite limite),etc..!Iubeşte,sau mai bine zis, apreciază oamenii direcţi si respectuoşi, urăşte persoanele care sunt false,acele persoane care spun tot feluri de mincuni pentru a obţine ceva, preferă oamenii liniştiţi, care işi câştigă dorinţele cinstit. Preferă curorile mai închise în culoare,precum: movul,si toate nuanţele de aici!''Si cam atât!Că mi-e lene să mai scriu, şi mi-e greu,mai ales cu diacriticile astea:! [Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Dacă mai doriţi sa aflaţi si altceva despre Eloise, nu ezitaţi! [Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
http://micamicutza2001.sunphoto.ro/
 
Intr-o lume nouă!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Indra  :: Personajul meu! :: Eloise Glasgow-
Mergi direct la:  
https://i.servimg.com/u/f57/16/34/41/42/110.jpg